Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /wp-includes/functions.php on line 4140
Career – Raimtech

Career

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Programista robotów przemysłowych

Obowiązki:

  • wykonywanie oprogramowania offline/ online robotów ABB, KUKA, Fanuc, Kawasaki
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań/aplikacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/techniczne o profilu automatyka, robotyka
  • znajomość programowania robotów przemysłowych
  • dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
  • gotowość do odbywania podróży służbowych, również zagranicznych
  • prawo jazdy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
raimtech@raimtech.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. DzU z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”.

praca1
Programista PLC

Obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC, głównie Siemens i Allan Bradley
  • programowanie paneli operatorskich konfiguracja i parametryzacja servonapędów, systemów wizyjnych, urządzeń peryferyjnych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej/ instrukcji obsługi
  • udział w rozruchu i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania i wizualizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/ techniczne o profilu automatyka, robotyka
  • znajomość programowanie sterowników PLC i paneli operatorskich

fehlersicherer-high-end-controller-failsafe-high-end-controller