RaimTech - robotyka i automatyka

O firmie

Firma RaimTech powstała z myślą o sprostaniu rosnącym wymaganiom koncernów i zakładów produkcyjnych na całym świecie, które pragną zwiększyć wydajność produkcji przy jednoczesnym obniżeniu jej kosztów korzystając z pionierskich rozwiązań z dziedziny automatyki i robotyki przemysłowej.

Zajmujemy się programowaniem sterowników PLC i robotów przemysłowych w Polsce i za granicą. Mamy wieloletnie doświadczenie w opracowaniu rozwiązań bazujących na systemach wizyjnych.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na realizacji projektów w krajach m.in. takich jak Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania czy Francja oraz dzięki nieustannemu poszukiwaniu najbardziej funkcjonalnych rozwiązań technologicznych firma RaimTech oferuje kompleksowe usługi zaprojektowania, wdrożenia oraz serwisowania systemów sterowania o najwyższej jakości.

Firma RaimTech poza działalnością samodzielna współpracuje również w charakterze podwykonawcy dla uznanych na rynku światowym przedsiębiorstw automatyzacji przemysłu.

Ponadto, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz innych świadczeń z którymi zachęcamy do zapoznania się na naszej stronie.

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego